Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w Dołujach - fotorelacja

wtorek, 05 czerwca 2018 r., godz. 15:10  |  Wersja do druku

W sobotę, 2 czerwca na terenie kortów tenisowych Family Garden w Dołujach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy i słodkie smakołyki. Rodzinny festyn zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje Kościno.W festynie wzięło udział ponad 130 dzieci, na które czekało wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie i liczne konkursy, a wszystkie uczestniczące w nich dzieci dostawały nagrody ufundowane przez CH Ster i hurtownię DANTE. Nie zabrakło też słodkich smakołyków w postaci lodów, rurek z bitą śmietaną czy waty cukrowej.

Reklamy Google:


Dzięki CH Ster i członkom Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje Kościno dzieci mogły pomalować buźki i skręcać balony. Nie zapomniano też o dorosłych, na których czekały pieczone kiełbaski i przeróżne ciasta własnego wypieku z kawą i herbatą. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie policyjnego wozu udostępnionego przez Komisariat Policji w Mierzynie. Tego dnia nikt się nie nudził.

Na zakończenie zabawy wśród dzieci odbyło się losowanie nagród głównych ufundowanych przez Family Garden w Dołujach oraz dewelopera Osiedle Dębowe w Kościnie.

"Dziękujemy wszystkim sponsorom i członkom stowarzyszenia, ich rodzinom i znajomym za zorganizowanie tak wspaniałego święta dla dzieci. Do zobaczenia za rok" - informują organizatorzy festynu.

Źródło i zdjęcia: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje Kościno

Dzień Dziecka w Dołujach - 2 czerwca 2018 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama