Zaloguj się | Rejestracja

Ścieżka edukacyjna z Dobrej do schroniska

czwartek, 31 maja 2018 r., godz. 07:22  |  Wersja do druku

Kończą się prace przy budowie ścieżki ekologiczno-edukacyjnej z Dobrej do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Na jej trasie zainstalowano m.in. tablice informacyjne, gry terenowe i przyrządy do ćwiczeń.Nowa ścieżka ekologiczno-edukacyjna prowadzi po terenach leśnych od ul. Osiedlowej do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Ścieżkę o długości ok. 3,3 km wykonano z kruszywa ulepszonego lepiszczem.

Na trasie ścieżki znajdują się miejsca odpoczynku, tablice informacyjne, przyrządy do ćwiczeń i gry terenowe. Końcowym przystankiem ścieżki jest polana sąsiadująca z budynkiem Domu Kota.

Reklamy Google:


Połączenie edukacji, ekologii oraz opieki nad bezdomnymi zwierzętami, ma na celu propagowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców gminy i powiatu polickiego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Wykonawcą inwestycji jest firma J. Rosiek & D. Sobczyński Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych ze Szczecina. Budowa ścieżki ekologiczno-edukacyjnej finansowana jest z budżetu gminy Dobra. Łączny koszt inwestycji to 946 tysięcy złotych.

Ścieżka edukacyjna do schroniska w Dobrej - zobacz film:


Ścieżka edukacyjna do schroniska w Dobrej:Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama