Zaloguj się | Rejestracja

Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny

wtorek, 29 maja 2018 r., godz. 03:35  |  Wersja do druku

Kolejny, szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej osoby. Zespół poszukiwawczy z GPR OSP Wołczkowo pomógł w odnalezieniu 73-letniego mężczyzny w miejscowości Nowogard. To kolejna akcja zakończona sukcesem w przeciągu 24 godzin. W niedzielę pies ratowniczy z Wołczkowa pomógł odnaleźć 85-letniego mężczyznę w miejscowości Kania (gm. Chociwel).Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 maja. Około południa GPR OSP Wołczkowo otrzymała wiadomość o zaginięciu 73-letniego mężczyzny w miejscowości Nowogard. W gotowości postawiony został Wojewódzki Zespół Poszukiwawczy zrzeszający grupy: GPR OSP Wołczkowo z psami ratowniczymi, OSP Gryf w Szczecinie oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin.

W godzinach wieczornych jeden z zespołów poszukiwawczych odnalazł zaginionego mężczyznę we wskazanym do przeszukania obszarze. Mężczyzna w stanie skrajnego wycieńczenia i odwodnienia został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i odwieziony do szpitala.

Reklamy Google:


"Z całą pewnością tak dobra współpraca wszystkich służb miała wpływ na finał poszukiwań. Gratulujemy szczęśliwego finału i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną pracę" - informują ratownicy z GPR OSP Wołczkowo.

To kolejna akcja zakończona sukcesem w przeciągu 24 godzin. W niedzielę pies ratowniczy z Wołczkowa pomógł odnaleźć 85-letniego mężczyznę w miejscowości Kania (gm. Chociwel) - więcej o akcji.

Źródło: GPR OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama