Zaloguj się | Rejestracja

Praca w DGS brzmi dobrze!

wtorek, 29 maja 2018 r., godz. 15:09  |  Wersja do druku

150 osób do działu Produkcji planuje w najbliższym czasie zatrudnić DGS Poland - producent aparatów słuchowych i urządzeń do diagnostyki słuchu. Firma, która funkcjonuje od 2007 roku, w czasie swojej działalności powiększyła liczbę pracowników ze 150 do ponad 2200 osób. Ciągły wzrost biznesu daje obecnym i nowym pracownikom możliwości rozwoju.Dojedź darmowym autobusem i odwiedź siłownię

Co otrzyma pracownik Produkcji? Na start dostanie wynagrodzenie w wysokości 14 zł za godzinę oraz atrakcyjny system premiowy. Umowa o pracę na rok, bez okresu próbnego podpisywana jest bezpośrednio z DGS. Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane, dlatego każdy początkujący otrzymuje kilkutygodniowy program szkoleniowy.

Firma oferuje także szeroki pakiet benefitów, takich jak darmowa prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dopłaty do okularów czy ekwiwalent za pranie odzieży do pracy. "Zapewniamy również bezpłatny dojazd firmowym autobusem z centrum Szczecina, Prawobrzeża oraz Polic, który jest dostosowany do pracy w systemie zmianowym" - mówi Elżbieta Adamowicz, dyrektor HR.

Na terenie DGS znajdziemy firmową siłownię oraz stołówkę oferującą zakup śniadań i obiadów. "Mamy też unikatowe benefity. Nasi pracownicy mogą wynająć domki letniskowe w Danii oraz mają możliwość zakupu nowoczesnego aparatu słuchowego na preferencyjnych warunkach. Co roku także biorą udział w firmowym pikniku, na którym występuje gwiazda polskiej estrady" - mówi Elżbieta Adamowicz.

Poprawiamy jakość życia

Naszymi produktami są najbardziej zaawansowane na świecie aparaty słuchowe: wewnątrzuszne, zauszne oraz współpracujące z implantami. "Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie i urządzenia, takie jak: precyzyjne roboty, drukarki 3D czy lasery UV. Fakt, że produkujemy produkty medyczne najwyższej klasy powoduje, że nasze procesy produkcyjne różnią się od tych w typowych zakładach. Podczas codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych, wyspecjalizowanych laboratoriów, dzięki którym wiemy, że nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania" - mówi Michał Maciejewski, dyrektor operacyjny Produkcji Aparatów Wewnątrzusznych.

Do pracy poszukiwane są więc osoby sumienne, ceniące sobie dokładność przywiązujące wagę do dbałości o jakość. "Szukamy osób, które potrafią pracować zarówno w zespole jak i indywidualnie. Z uwagi na fakt, że zadania wykonywane są w trybie zmianowym od kandydatów wymagamy elastyczności. Oferujemy pracę w branży medycznej - każdego dnia poprawiamy jakość życia osób na całym świecie. Chcemy, żeby dla naszych przyszłych pracowników było to dodatkową wartością" - mówi Agnieszka Brzegowa, specjalista ds. rekrutacji.

Aplikować można dzwoniąc lub wysyłając SMS-a pod numer: 515 099 957 lub kontaktując się mailowo: rekrutacja@dgs.com. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.dgs.pl.

DGS Poland Sp. z o.o.
ul. Lubieszyńska 59
72-006 Mierzyn
www.dgs.pl


Praca w DGS Poland:

Pracuj na Produkcji Aparatów Słuchowych DGS:

Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama