Zaloguj się | Rejestracja

Teatrzyk Fioretti wystąpił w Starej Rzeźni

piątek, 25 maja 2018 r., godz. 08:42  |  Wersja do druku

Młodzi aktorzy z Teatrzyku Fioretti z Dobrej wystąpili na scenie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. We wtorek, 22 maja zaprezentowali dwa przedstawienia komediowe: "Szkołę żon" wg. Moliera oraz "Kandydatki na żonę", na podstawie fragmentów scenariusza A. Dembończyka.We wtorkowy wieczór, sala w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia pękała w szwach. Młodzi aktorzy po raz pierwszy wystąpili przed tak wielką publicznością, jednak w ich zachowaniu nie widać było tremy.

O skali wydarzenia najlepiej świadczy fakt, że relację z występu przygotowała Telewizja Polska - zobacz tutaj.

Reklamy Google:


"Kolejna premiera już za nami. Młodzi aktorzy wypadli znakomicie! Dziękujemy dyrektorom szkół (SP w Dobrej, Szkoła Polsko-Amerykańska i SP nr 74) za chęć współpracy przy tym przedsięwzięciu. Dziękuję pani dyrektor GCKiB w Dobrej za życzliwość i CKE Stara Rzeźnia za możliwość zaprezentowania się na najprawdziwszej scenie" - informuje Monika Chomiuk, opiekunka młodych artystów.

Teatrzyk Fioretti tworzą młodzi mieszkańcy gminy Dobra. Powstał on w październiku 2011 roku dzięki Monice Chomiuk, która prywatnie jest mamą dwójki aktorów teatrzyku. Z każdym rokiem ilość dzieci uczestniczących w grupie rośnie. Przedział wiekowy młodych aktorów, a jest ich w chwili obecnej 19, jest dosyć szeroki - są to dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat.

Źródło: Fanpage Teatrzyku Fioretti na Facebooku

Teatrzyk Fioretti wystąpił w Starej Rzeźni:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama