Zaloguj się | Rejestracja

Dzień otwarty z OSP w Wołczkowie - zdjęcia

wtorek, 22 maja 2018 r., godz. 18:41  |  Wersja do druku

W niedzielę, 20 maja na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie odbył się dzień otwarty dla mieszkańców. Można było zobaczyć co potrafią strażacy ochotnicy, obejrzeć pojazdy i wyposażenie oraz wziąć udział w konkursach i zabawach, które przygotowali strażacy.Na dzieci czekało dużo atrakcji, m.in.: pokazy tresury psów ratowniczych z GPR OSP Wołczkowo, możliwość zobaczenia od środka wozów i sprzętu strażackiego, gry i zabawy pokazujące na czym polega praca strażaka, grill z kiełbaskami oraz wiele innych atrakcji. Podczas dnia otwartego strażacy chętnie opowiadali o swojej pracy.

Reklamy Google:


"Dziękujemy osobom, które nas odwiedziły. Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć w naszej remizie, oraz przedstawić Wam naszą pracą i czworonożnych partnerów" - podsumowują dzień otwarty strażacy i ratownicy z GPR OSP Wołczkowo.

Impreza miała na celu zaprezentowanie zawodu strażaka oraz integrację mieszkańców gminy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Dzień otwarty z OSP w Wołczkowie - 20 maja 2018 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama