Zaloguj się | Rejestracja

Mobilny Punkt Poboru Krwi w Dobrej

wtorek, 22 maja 2018 r., godz. 12:21  |  Wersja do druku

W niedzielę, 20 maja przy remizie OSP w Dobrej pojawił się Mobilny Punkt Poboru Krwi. Wizyta specjalnie wyposażonego autobusu odbyła się w ramach IV Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki. Mieszkańcy gminy Dobra nie zawiedli i chętnie oddawali krew, która posłuży do ratowania życia.Akcję zorganizował Powiat Policki przy pomocy Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Policach. Specjalnie wyposażony autobus ustawiony został na terenie przy remizie strażackiej w Dobrej. W Mobilnym Punkcie Poboru Krwi można się było także zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku kostnego.

Jak poinformowali organizatorzy akcji, podczas niedzielnego popołudnia w Dobrej zarejestrowało się 21 osób. Dzięki zaangażowaniu 18 dawców udało się zebrać 8,1 litra krwi.

Reklamy Google:


Tych, którym nie udało się oddać krwi w Dobrej informujemy, że w kolejnych dniach akcja będzie organizowana w Policach i Przecławiu:

Terminy:
24 maja, godz. 9-13: Police - Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Piaskowa 97
27 maja, godz. 12-16: Police - Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach
3 czerwca, godz. 10-14: Przecław - Parafia Rzymskokatolicka, Przecław 26

Źródło: Mateusz Frąckowiak, Starostwo Powiatowe w Policach

Mobilny Punkt Poboru Krwi w Dobrej:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama