Zaloguj się | Rejestracja

Igrzyska Przedszkolaków w Mierzynie - relacja

środa, 16 maja 2018 r., godz. 13:45  |  Wersja do druku

We wtorek, 15 maja na terenie rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie odbyły się Sportowe Igrzyska Przedszkolaków. Była to już trzecia edycja tej imprezy. Wzięły w niej udział dzieci z placówek wychowania przedszkolnego działających na terenie gminy Dobra. Dzieci bawiły się doskonale biorąc udział w licznych konkurencjach sprawnościowych.W III Sportowych Igrzyskach Przedszkolaków wzięło udział prawie 300 dzieci z 7 placówek przedszkolnych. Igrzyska rozpoczęły się od uroczystego przemarszu najmłodszych sportowców do miejsca, gdzie nastąpiło otwarcie największej, gminnej imprezy dla przedszkolaków. Uczestników przywitali Skarbnik Gminy Dobra Jolanta Jankowska oraz Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Dobrej Andrzej Grochowski.

Reklamy Google:


Na dzieci czekały przeróżne, sportowe konkurencje, m.in. rzuty do celu, strzały do bramki, ćwiczenia karate, biegi slalomem oraz zabawy i ćwiczenia sprawnościowe. Na uczestników zawodów czekał też pyszny i zdrowy posiłek, który ufundowała Restauracja "Zajazd Pod Lipami" z Wołczkowa. Przed ogłoszeniem wyników odbył się również mały festiwal piosenki.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w trzeciej edycji Sportowych Igrzysk Przedszkolaków, otrzymały fantastyczne, złote medale. Dodatkowo każda placówka przedszkolna otrzymała pamiątkową paterę.

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej oraz Koło LZS Bezrzecze.

"Składam gorące podziękowania dla Pana Jerzego Trędowicza oraz pracowników terenu rekreacyjno-sportowego "Mierzynianka" za wzorowe przygotowanie kompleksu oraz przeprowadzenie Igrzysk Przedszkolaków" - podsumowała zawody wójt Teresa Dera.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Sportowe Igrzyska Przedszkolaków - 15 maja 2018 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama