Zaloguj się | Rejestracja

Teatrzyk Fioretti na scenie w Starej Rzeźni

wtorek, 08 maja 2018 r., godz. 12:44  |  Wersja do druku

Młodzi aktorzy z Teatrzyku Fioretti z Dobrej wystąpią na scenie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. We wtorek, 22 maja zaprezentują dwa przedstawienia komediowe: "Szkołę żon" wg. Moliera oraz "Kandydatki na żonę", na podstawie fragmentów scenariusza A. Dembończyka.Teatrzyk Fioretti tworzą młodzi mieszkańcy gminy Dobra. Powstał on w październiku 2011 roku dzięki Monice Chomiuk, która prywatnie jest mamą dwójki aktorów teatrzyku, a zawodowo prezesem jednej ze szczecińskich firm. Z każdym rokiem ilość dzieci uczestniczących w grupie rośnie. Przedział wiekowy młodych aktorów, a jest ich w chwili obecnej 19, jest dosyć szeroki - są to dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat.

W ciągu roku szkolnego Teatrzyk Fioretti prezentuje średnio 4-5 sztuk. Działalność nie ogranicza się jednak tylko do prób kolejnych przedstawień. Organizowane są różnego rodzaju imprezy i wspólne wyjazdy dla dzieci. Podczas próby generalnej do jednego z przedstawień teatrzyk odwiedziła ekipa TVP Szczecin. Nagrano wtedy reportaż do programu "Arka".

Reklamy Google:


W czerwcu 2016 r., przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek, w klubie w Dobrej odbyło się przedstawienie "Romeo i Julia" - zobacz relację. Frekwencja była znakomita, a młodzi aktorzy byli długo nagradzani brawami przez publiczność. W lutym 2017 r. oraz w styczniu tego roku Teatrzyk Fioretti przedstawił w klubie w Dobrej "Opowieść Wigilijną" według opowiadania Charlesa Dickensa - zobacz relację. W maju 2017 r. młodzi aktorzy otrzymali zaproszenie na występ gościnny dla dzieci ze szkół w Policach oraz dla dzieci skupionych wokół parafii Św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie, gdzie zaprezentowali bardzo trudne, ale ważne przedstawienie o uzależnieniach współczesnych młodych ludzi.

We wtorek, 22 maja w godz. 12-15 znakomici, młodzi aktorzy z Dobrej, podczas spotkania w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, zaprezentują dwa przedstawienia komediowe: "Szkołę żon" wg. Moliera oraz "Kandydatki na żonę", na podstawie fragmentów scenariusza A. Dembończyka.

Link do wydarzenia na Facebooku

Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich na to wydarzenie. To będzie dobrze spędzony czas.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama