Zaloguj się | Rejestracja

I Sąsiedzki Rajd Rowerowy z Dołuj do Kościna - relacja

środa, 02 maja 2018 r., godz. 09:43  |  Wersja do druku

We wtorek, 1 maja odbył się I Sąsiedzki Rajd Rowerowy z Dołuj do Kościna. Wzięło w nim udział ponad 60 rowerzystów. Trasa liczyła ok. 8 km i prowadziła przez las między miejscowościami. Organizatorami rajdu byli Stowarzyszenie Dołuje-Kościno i Koło LZS Skarbimierzyce.Rajd rozpoczął się o godz. 11:00 na polanie przy ulicy Lisiej w Dołujach. Na starcie stawiło się 63 rowerzystów w różnym wieku. Najmłodszym uczestnikiem był Piotruś Antosik (2,5 l.) z Dołuj, który z mamą i tatą przejechał cały dystans. Trasa liczyła ok. 8 km i prowadziła przez las do boiska w Kościnie. Nie było rywalizacji, a jedynie wspólna, dobra zabawa.

Reklamy Google:


Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewnili wodę do picia, poczęstunek na mecie, przy ognisku z kiełbaskami, dyplomy za udział oraz drobne upominki. Rajd miał na celu wspólną integrację, zabawę oraz propagowanie jazdy na rowerze. Cel wydarzenia został osiągnięty, ponieważ wszyscy zadeklarowali, że wezmą udział w kolejnych tego typu wydarzeniach.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także osobom, które pomogły w przygotowaniach do tego wydarzenia" - informują organizatorzy.

Rajd przygotowali Stowarzyszenie Dołuje-Kościno i Koło LZS Skarbimierzyce przy udziale Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach.

Źródło: Karol Grochot, Koło LZS Skarbimierzyce

I Sąsiedzki Rajd Rowerowy z Dołuj do Kościna - 1 maja 2018 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama