Zaloguj się | Rejestracja

Boisko w Wołczkowie - zasady korzystania

czwartek, 26 kwietnia 2018 r., godz. 15:09  |  Wersja do druku

Mieszkańcy mogą już korzystać z nowego boiska sportowego przy ulicy Lipowej w Wołczkowie. Urząd Gminy Dobra opublikował regulamin korzystania z obiektu. Boisko będzie dostępne dla mieszkańców w godzinach od 10 do 22. Korzystanie z obiektu będzie ograniczone tylko podczas treningów i meczów lokalnej drużyny Wołczkowo-Bezrzecze.8 kwietnia rozegrano pierwszy mecz na nowym boisku sportowym przy ulicy Lipowej w Wołczkowie, podczas którego lokalna drużyna piłkarska Wołczkowo-Bezrzecze zremisowała ze Spartą Skalin 3:3. Obiekt wybudowany przez Gminę Dobra ma wymiary 95x57 metrów, trybunę z 150 miejscami siedzącymi i posiada profesjonalne oświetlenie (105 luksów).

Boisko jest dostępne nie tylko dla profesjonalnych piłkarzy, ale również dla mieszkańców. Zasady korzystania z obiektu określone są w regulaminie korzystania z boisk sportowych na terenach będących własnością Gminy Dobra - zgodnie z uchwałą Rady Gminy Dobra z dnia 27 listopada 2008 r.

Zobacz regulamin

Reklamy Google:


Mieszkańcy mogą korzystać z obiektu w godzinach od 10 do 22. Korzystanie z boiska będzie ograniczone tylko podczas treningów i meczów lokalnej drużyny Wołczkowo-Bezrzecze.

W planach jest kolejny etap rozbudowy obiektu przy ul. Lipowej. Docelowo powstaną tutaj m.in. boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę, tor do gry w boule oraz plac zabaw dla dzieci.


Relacja filmowa z pierwszego meczu na nowym boisku w Wołczkowie - zobacz film:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama