Zaloguj się | Rejestracja

Rozbudowa szkoły w Dobrej - ostatnie prace

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 r., godz. 16:48  |  Wersja do druku

Prace przy rozbudowie szkoły podstawowej są już na ostatniej prostej. Wykonawcy prac pozostały już tylko prace wykończeniowe i montaż wyposażenia. Termin zakończenia inwestycji upływa 30 kwietnia.Na placu budowy trwają ostatnie prace związane z inwestycją. Pracownicy Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy prowadzą prace wykończeniowe i montują niezbędne wyposażenie. W ostatnim czasie ustawiono elementy placu zabaw, ułożono chodniki, a także zamontowano nowe ogrodzenie wokół szkoły wraz z furtkami.

Warta 12 milionów złotych inwestycja powinna zakończy się zgodnie z przyjętym harmonogramem - do 30 kwietnia 2018 r. Dzieci z Dobrej i okolic będą mogły korzystać z nowego budynku szkolnego już od września tego roku.

Reklamy Google:


W ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Dobrej powstała sala gimnastyczna wraz z widownią, magazynem na sprzęt sportowy i częścią sanitarną. Powstały również dwa budynki edukacyjne, w których znajdują się dodatkowe sale lekcyjne, toalety wraz z prysznicami i toaletami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pracownia językowa, pracownia komputerowa, pomieszczenia przeznaczone na świetlice szkolne, pomieszczenia przeznaczone dla punktu przedszkolnego wraz z zapleczem sanitarnym i szatnią dla dzieci, stołówka dla uczniów wraz z zapleczem kuchennym, pokój nauczycielski, sekretariat i pokój dyrektora, pomieszczenia magazynowe i gospodarcze.

"Jesteśmy gminą, w której szkół się nie zamyka, tylko buduje. Szkołę podstawową w Dobrej budujemy właściwie od podstaw. Pierwszy dzwonek w nowym budynku powinien zabrzmieć już 1 września 2018 roku" - mówiła w zeszłym roku podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wójt Teresa Dera, która sama uczyła się w szkole podstawowej w Dobrej.

Źródło: UG Dobra

Rozbudowa szkoły podstawowej w Dobrej:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama