Zaloguj się | Rejestracja

Mecz otwarcia na nowym boisku w Wołczkowie - film

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 r., godz. 12:15  |  Wersja do druku

W niedzielę, 8 kwietnia rozegrano pierwszy mecz na nowym boisku sportowym przy ul. Lipowej w Wołczkowie. Drużyna piłkarska Wołczkowo-Bezrzecze zremisowała ze Spartą Skalin 3:3. Pierwszy mecz na WB Arenie rozegrano przy sztucznym oświetleniu.To była pierwsza oficjalna impreza sportowa na nowym boisku w Wołczkowie. Z okazji otwarcia obiektu przy ulicy Lipowej, nazywanego WB Arena od lokalnej drużyny Wołczkowo-Bezrzecze, na kibiców czekały zabawy i konkursy. Był też grill i kiełbaski.

Kibiców przywitali Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. "Nowe boisko będzie służyć wszystkim mieszkańcom" - mówili przedstawiciele samorządu i poinformowali o kolejnym etapie rozbudowy obiektu. Powstaną tutaj m.in. boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę, tor do gry w boule, plac zabaw dla dzieci.

Reklamy Google:


Z kibicami przywitał się też Tomasz Korżak, wiceprezes klubu Wołczkowo-Bezrzecze, który zapewnił, że piłkarze będą walczyć o zwycięstwo.

Punktualnie o godz. 19:00 rozpoczął się pierwszy mecz A klasy na WB Arenie. Podczas spotkania nie brakowało dynamicznych akcji i pięknych goli. Piłkarze zadbali o wysokim poziom pojedynku i zafundowali kibicom aż 6 bramek. Drużyna Wołczkowo-Bezrzecze zremisowała ze Spartą Skalin 3:3.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiej relacji filmowej z otwarcia nowego boiska w Wołczkowie. Gmina Dobra zmodernizowała obiekt za ponad 1,4 mln złotych.

Relacja filmowa z pierwszego meczu na nowym boisku w Wołczkowie - zobacz film:


Mecz otwarcia na nowym boisku w Wołczkowie - 8 kwietnia 2018 r.:
Film i zdjęcia: www.drony.szczecin.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama