Zaloguj się | Rejestracja

Nowe siłownie zewnętrzne w Dołujach i Kościnie

piątek, 06 kwietnia 2018 r., godz. 15:53  |  Wersja do druku

Niebawem na terenach placów zabaw w Dołujach i Kościnie powstaną nowe siłownie zewnętrzne, w ramach programu Otwarte Strefy Aktywności. Inwestycja realizowana będzie z środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.Siłownia w Kościnie usytuowana będzie na terenie przy istniejącym boisku piłkarskim. W ramach inwestycji ustawionych zostanie sześć urządzeń wysiłkowych, w tym m.in. stepper, orbitrek, rowerek i równoważnia. Powstanie również strefa relaksu składająca się z siedzisk i stolika do gier towarzyskich. Wokół terenu nasadzone zostaną krzewy.

Podobna instalacja powstanie w Dołujach na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 156, usytuowanej przy ul. Żubrzej. Tam również zamontowane zostaną urządzenia, dzięki którym zadbamy o wszystkie partie ciała. Nie zabraknie także strefy relaksu z ławeczkami i nowymi nasadzeniami.

Reklamy Google:


Przyjęte w obu miejscach rozwiązania przestrzenne mają na celu podniesienie atrakcyjności terenu i integrację społeczności. Podobna siłownia stanęła przed rokiem na terenie rekreacyjnym w Skarbimierzycach.

Inwestycja realizowana jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Projekt: "Poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Sołectwie Dołuje" w ubiegłorocznym głosowaniu zdobył 219 głosów.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama